Żłobek i przedszkole
Przytulny Kącik
ul. Kujawska 4a
40-219 Katowice

Szukaj w całym serwisie

Przytulny Kącik

Mama Marysi

14 październik, 22:52

A decyzję o zapisaniu naszej maleńkiej Marysi właśnie do tego klubu pomogły podjąć nam zadowolone, bardzo rezolutne i uśmiechnięte dzieciaki, które spotkaliśmy podczas pierwszej wizyty. Urzekło nas także ich opiekuńcze podejście do młodszej, bardzo przestraszonej wtedy koleżanki.
Czytaj więcej »

Mama Tymka

14 październik, 22:36

Ciocie, które charakteryzują się doskonałym podejściem do dzieci i niebywałym ciepłem osładzały nam każde 9 godzin dziennie, które Tymek spędzał w Przytulnym Kąciku.

Czytaj więcej »

Rodzice Bartka

14 październik, 22:35

Już od pierwszego spotkania nie miałam żadnych wątpliwości, że jest to miejsce odpowiednie i bezpieczne dla mojego dziecka. Na pierwszy rzut oka oczywistym było, że w klubie najważniejsze są dzieci. Podobało mi się, że troską i czułością traktowane są przez Ciocie. Wielką wagę przykłada się tutaj do ich wszechstronnego rozwoju dziecka (sama nigdy bym nie wpadła na pomysł wycinania wyklejania i wygniatania np. ozdób choinkowych z półtorarocznym dzieckiem).

Czytaj więcej »

Mama Huberta

14 październik, 22:33

Mogę zdecydowanie polecić Przytulny Kącik jako miejsce pełne ciepła i uroku. Wesoły i kolorowy wystój wnętrz jest tylko jedną z wielu zalet tego miejsca. Najważniejszym jest przyjazna i rodzinna atmosfera tam panująca i wkład w to alby dziecko wracało do domu z nowymi doświadczeniami i umiejętnościami.

Czytaj więcej »

Rodzice Emilki

14 październik, 22:19

W przytulnych i kolorowych wnętrzach pod okiem i skrzydłami podchodzących do swoje pracy z sercem opiekunek Emilka i inne dzieci wspaniale spędzają czas.
My, troskliwi rodzice na początku nieufni, zatraciliśmy się w spokoju i radości jakie czerpaliśmy oddając dziecko pod opiekę Pań za żłobka na Bogucicach.

Czytaj więcej »

Mam Igi

14 październik, 22:07

Każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Dlatego każdemu polecam ten żłobek, ponieważ zapisując tam dziecko, powierza się je w dobre ręce w pełnym tego słowa znaczeniu.

Czytaj więcej »

Mama Oli

14 październik, 21:50

Osobiście jesteśmy bardzo zadowolone z opieki nad córką, jak i tego, że nauczyła się wielu nowych umiejętności, takich jak samodzielne jedzenie lub korzystanie z toalety. Szła ona zawsze z wielką ochotą i radością, taką samą ją odbierałam. Jest to najlepszy dowód naszego zadowolenia :)

Czytaj więcej »

Mama Sonii

14 październik, 21:40

ego mnóstwa interaktywnych potrzeb nie byłaby zaspokoić mama – chociażby niepracująca – nawet przy sporych chęciach i dużym wysiłku nie byłaby w stanie rzeczywiście oddawać dziecku całych 8, czy 9 godzin ze swojego dziennego czasu.

Czytaj więcej »

Rodzice Arka

14 październik, 20:41

Kiedy oddawaliśmy syna do przedszkola sprawiał problemy : nie chciał jeść, nie potrafił się bawić z innymi dziećmi, miewał nazbyt częste zmiany nastroju. Po kilku miesiącach pobytu w „Przytulnym Kąciku” nastąpiła znacząca poprawa; dziecko jest wesołe, ładnie bawi się z innymi dziećmi, a także zaczęło normalnie spożywać posiłki.

Czytaj więcej »

Mama Laury

14 październik, 20:34

Minęły już 3 lata, przyszedł czas na przygodę z przedszkolem. Naprawdę jestem zadowolona, że moje dziecko chodziło do tego żłobka. Od długiego już czasu kadra opiekunek się nie zmienia, widać, że dzieci je lubią, a Panie mają coraz większe doświadczenie.
Czytaj więcej »