Żłobek i przedszkole
Przytulny Kącik
ul. Kujawska 4a
40-219 Katowice

Szukaj w całym serwisie

Przytulny Kącik

Rodzice Oliwiera

29 październik, 19:59

Z perspektywy czasu uważam, iż był to trafny wybór. Widząc, jak codziennie dziecko idzie z uśmiechem do klubu, nie płacze, nie grymasi, wiem że czuje się tam dobrze. Wiem również, że jest to ogromną zasługą Cioć, które opiekują się grupą maluchów – Pani Ani i Pani Asi – obie Ciocie pełne życzliwości, ciepła, miłości, odpowiedzialności i przede wszystkim cierpliwości do naszych maluchów.

Czytaj więcej »

Rodzice Jasia

15 październik, 22:36

Najlepszymi referencjami, jest to, że poleciliśmy “Przytulny Kącik” kilku naszym znajomym, których dzieci już są małymi klubowiczami.

Czytaj więcej »

Mama Mai

15 październik, 20:53

Niedawno minął rok, odkąd do Przytulnego Kącika zaczęła uczęszczać nasza 2-letnia córeczka Maja. Oboje pracujemy i szukaliśmy profesjonalnego miejsca dla rozwoju i zabawy dla naszego dziecka.

Czytaj więcej »

Rodzice Majki

15 październik, 20:52

Gorąco polecam prywatny żłobek i przedszkole “Przytulny Kącik” w Katowicach przy ulicy Kujawskiej 4a.

Czytaj więcej »

Rodzice Janka

15 październik, 20:47

Nasz synek uczęszcza do „Przytulnego kącika” od 9 miesięcy i choć na początku byliśmy przerażeni decyzją pozostawienia Jasia samego w obcym dla niego miejscu, dziś wiemy, że była to bardzo dobra decyzja.

Czytaj więcej »

Mama Nicole

15 październik, 20:36

“Przytulny kącik” – fantastyczne miejsce dla małego człowieka.
Czytaj więcej »

Mama Roksanki

15 październik, 20:35

Zdecydowanie mogę polecić Przytulny Kącik. Atmosfera jest miła, rodzinna, Ciocie są bardzo sympatyczne, mają świetny kontakt z maluchami.
Czytaj więcej »

Mama Nadii

15 październik, 20:33

„Przytulny Kącik” zrobił na mnie pozytywne wrażenie już od pierwszej wizyty: kolorowe i czyste (co niestety nie zdarza się w każdym żłobku!) pomieszczenia, miłe opiekunki i uśmiechnięte dzieci.

Czytaj więcej »

Rodzice Martynki

14 październik, 23:23

Opieka nad naszym dzieckiem przebiegała bez żadnych zastrzeżeń, codziennie byliśmy informowani ile spała, ile zjadła (tutaj bardziej-o ile więcej nie inne dzieci) oraz czego nowego się nauczyła. Nie żałujemy ani jednego dnia spędzonego przez małą pod opieką cioć.

Czytaj więcej »

Mama Mateusza

14 październik, 22:53

Klub Malucha to miejsce idealne dla dzieciaków. Panuje tu niezwykle ciepła atmosfera, a rodzic zostawiający swą pociechę ma pewność, że jest bezpieczne.
Pracujące w tym miejscu Ciecie, pozwalają maluchom na kreatywność i odkrywanie świata, ucząc tym samym szacunku i zasad panujących w najbliższym (i nie tylko) otoczeniu.

Czytaj więcej »