Żłobek i przedszkole
Przytulny Kącik
ul. Kujawska 4a
40-219 Katowice

Szukaj w całym serwisie

Przytulny Kącik

Mama Fifiego

12 styczeń, 21:46

Nasza przygoda z Przytulnym Kącikiem rozpoczęła się w zeszłym roku. W planie Filip miał uczęszczać do klubu w niepełnym wymiarze godzin, jednak po rozmowie z Panią Kasią, zdecydowaliśmy z mężem na pozostawienie Filipa od poniedziałku do piątku.

Czytaj więcej »

Mama Nataszy

12 styczeń, 21:32

Natasza nauczyła się pracy w grupie, zdecydowanie powiększył się jej zasób słów. Tak pozytywna zmiana wynika z bardzo dobrej atmosfery panującej w przedszkolu. Jest zasługa wszystkich Pań, które wkładają całe serce żeby dzieci czuły się dobrze. Panie bardzo dbają o prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci uwzględniają jednocześnie indywidualne potrzeby dziecka.
Czytaj więcej »

Rodzice Kubusia

12 styczeń, 21:27

Jeżeli (tak jak my pół roku temu) zastanawiacie się i jesteście przed dokonaniem ważnego wyboru, który żłobek wybrać dla swojej pociechy, to z całą pewnością możemy Wam gorąco polecić „Przytulny Kącik”!

Czytaj więcej »

Mama Kamilki

12 styczeń, 21:21

Kiedy po raz pierwszy zostawiałam moją siedmiomiesięczną córeczkę w Przytulnym Kąciku czułam ogromny niepokój. Czy nic się jej nie stanie, czy nie będzie się bała, czy Ciocie dobrze się nią zajmą? Okazało się, że moje obawy były zbyteczne. Kamilka od początku polubiła to miejsce, polubiła swoje nowe ciocie i zawsze rano witała je szerokim uśmiechem

Czytaj więcej »

Rodzice Zosi

22 listopad, 18:31

Najlepsze świadectwo wystawia Przytulnemu Kącikowi sama Zosia, która każdego ranka na pytanie „Jedziemy do dzieci?” odpowiada radosnym okrzykiem „Taaaaaaaaak!”, zaczyna wymieniać wszystkie dzieci z imienia i śpiewa „Hello Zosia”, Hello Maja”… :).

Czytaj więcej »

Rodzice Stasia

19 listopad, 22:10

W chwili obecnej uważamy, że nasza decyzja o posłaniu dziecka do żłobka była w pełni trafionym wyborem, z uwagi na fakt że pobyt malucha wśród rówieśników ma bardzo pozytywny wpływ na jego rozwój intelektualny.

Czytaj więcej »

Mama Lilki

7 listopad, 21:16

Z perspektywy czasu (Lila ma dzisiaj skończone 4 lata) mogę zdecydowanie polecić wszystkim wybór konkretnie tej placówki. Klub jest kolorowy, czysty i zadbany co robi wrażenie od pierwszej wizyty.

Czytaj więcej »

Mama Łucji

7 listopad, 20:47

Jestem matką trójki dzieci. Dwoje starszych obecnie już nastolatków było wychowywanych przez nianię, jednak najmłodszą córkę gdy skończyła rok byłam zmuszona oddać do żłobka. Przypadkiem trafiłam na informację o nowo otwartym żłobku “Przytulny Kącik”.

Czytaj więcej »

Mama Lenki

7 listopad, 20:28

Przytulny Kącik jest dowodem na to, że żłobek wcale nie musi kojarzyć się z złem koniecznym. Jest to miejsce pełne ciepła i uśmiechu dla dzieci. Wszystkie Ciocie opiekujące się maluchami są świetnie wykwalifikowane, a przede wszystkim wkładają w tę pracę mnóstwo serca i energii, co da się zauważyć już przy pierwszym kontakcie.

Czytaj więcej »

Tata Weroniki

29 październik, 20:07

Ze wszystkich zalet „Przytulnego Kącika” najbardziej cenimy to, że Ciocie wychowują dzieci, a nie przechowuję je. Najlepsze referencje dla wszystkich Cioć wystawia Weronika, gdy się uśmiecha, jak przychodzimy ją odebrać i z pasja opowiada o tym co się zdarzyło w ciągu dnia.

Czytaj więcej »