Żłobek i przedszkole
Przytulny Kącik
ul. Kujawska 4a
40-219 Katowice

Szukaj w całym serwisie

Przytulny Kącik

Oferta

Drodzy rodzice

„Przytulny Kącik” powstał z myślą o Was i Waszych pociechach.

Oferujemy Państwu całodzienną opiekę z wyżywieniem oraz możliwość wykupu opieki na godziny nad Maluszkami. To pierwsza tego typu placówka w Katowicach mająca na celu opiekę nad Waszymi dziećmi i wspieranie ich rozwoju społecznego, emocjonalnego i intelektualnego w atmosferze zabawy i radości. Proponujemy Państwa Maluszkom twórcze spędzanie czasu na zabawach edukacyjnych, zajęciach rytmiczno-ruchowych, rozwijających wyobraźnię oraz słuchanie muzyki przyjaznej dziecku.

W Przytulnym Kąciku najważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie. Zapewniamy ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakiem i starszym dzieckiem (6 miesięcy – 5 lata). Jest to miejsce stworzone dla dzieci, które nie chodzą do żłobków czy przedszkoli, a ich rodzice pracują. Dzięki zebraniu większej liczby maluchów, nasza opieka nad dziećmi jest tańsza niż zatrudnienie opiekunki. W ciągu dnia prowadzimy zajęcia dla dzieci tak, aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny.

Zwracamy się do rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom najlepszą opiekę i mile spędzony czas. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego dziecka — to różni nas od żłobków, w których często grupy są zbyt liczne, a dzieci czują się anonimowo.

W obecnych czasach, gdy najczęściej oboje rodziców pracuje, pozostawienie dziecka pod fachową opieką, o dowolnej porze dnia i nocy na dowolną ilość czasu (bez deklarowania się o systematycznym przyprowadzaniu i odbiorze) jest sprawą bardzo istotną. Nie trzeba dzwonić, umawiać się jak z opiekunką. Wystarczy do nas zajrzeć, jeśli nasz Kącik będzie odpowiadał Państwu i dziecku, chętnie zaopiekujemy się pociechą od razu.

Jeśli chcieliby Państwo by dziecko stało się naszym stałym bywalcem, zapraszamy na wspólne gry i zabawy, które pozwolą się zintegrować i poczuć domową atmosferę.

Przytulny Kącik pracuje przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00.

Oferta nasza wciąż się poszerza, a wielki wpływ na to mają właśnie Rodzice. To z Waszych niespełnionych pragnień powstają kolejne propozycje zajęć.

Czekamy na propozycje:
Czego brakuje Wam i Waszemu dziecku?